Fotogaleri

       2016 yılı itibariyle Gökdenizler Lojistik karayolu taşımacılığı filosu, 65 adet Volvo FH500 Serisi çekici, 45 adet Schimitz Cargobull tenteli dorse ve 20 adet Schimitz Cargobull kapalı Frigo (Reefer) dorseden oluşmaktadır. Bu araçların tamamı Gökdenizler Lojistik’e aittir ve yaş ortalaması düşüktür.

       Gökdenizler Lojistik bünyesinde bulunan 20 adet Schimitz Cargobull kapalı Frigo (Reefer) dorsenin 14 adedi çift katlı, 6 adedi çift motorlu ve bölmelidir. Bu sayede iki farklı ısı derecesinde sevk edilmesi gereken yükler aynı araçla taşınabilmektedir. Ayrıca dorselerimiz, ilaç, çiçek, taze sebze ve meyve ile dondurulmuş gıda ürünleri de dahil, her türlü yükü en hassas koşullarda taşımaya elverişli genişliktedir. 45 adet tenteli dorsemiz ise ağırlıklı olarak gemi taşımacılığı alanında kullanılmaktadır.

       Gökdenizler filosunda yer alan her bir aracın bakımı ve gerekli olduğu durumlarda onarımı Gökdenizler bünyesinde yer alan Volvo Trucks Yetkili Servisi’nde yapılmaktadır. Her bir seferin ardından araçlarımız servise girer ve kontrolleri sağlanarak bir sonraki seferlerine hazırlanırlar. Gökdenizler, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak adına her türlü teknolojik yeniliği takip eder, araç filosunu düzenli olarak yenileyerek sürekli genç tutmayı hedefler.