Porto

Karayolu Taşımacılığı

Gökdeniziler Lojistik, ulusal ve uluslararası karayolu taşımacılığı sektöründe hızla büyüyerek gelişmiş ve bugün gerek ulusal, gerekse uluslararası taşımacılık konusunda söz sahibi, tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır.

Türkiye ve komşu ülkelerden başta Avrupa, özellikle Batı Avrupa ülkeleri olmak üzere bulunduğu coğrafyada her türlü yükü taşıma kapasitesi ve kabiliyetine sahip olan Gökdenizler Lojistik, genç Volvo Trucks filosu ve en yüksek teknik standartlara sahip Schimitz Cargobull dorselerle hizmet vermektedir.

Gökdenizler Lojistik tarafından kullanılan Schimitz Cargobull dorselerin Frigo (Reefer) özellikleri ile farklı sıcaklık derecelerinde taşınması gereken ilaç, çiçek gibi yükler ayrı bölmelerde, farklı ısılarda taşınabilmektedir.

Sahip olduğu Volvo Trucks çekici filosunun periyodik bakım ve onarımlarının da yine Gökdenizler bünyesindeki Gökdenizler Volvo Trucks Yetkili Servisi’nde yapılması, Gökdenizler Lojistik’in verdiği taahhütleri yerine getirmesinde önemli bir etkendir.

Teknolojik altyapıya önemli yatırımlar gerçekleştiren Gökdenizler Lojistik, çevre bilinciyle operasyonlarını yürütmekte ve Yeşil Lojistik prensiplerini uygulamaktadır. Sahip olduğu genç Volvo Trucks çekici filosunun Avrupa normlarında düşük karbon emisyon oranlarına sahip olması,özellikle Batı Avrupa kökenli firmaların Gökdenizler Lojistik’i tercih etmesinin en önemli nedenleri arasındadır.