• Talep

  • Çözüm

  • Operasyon

  • Nakliye

  • Gümrük

  • Teslimat

About Us

Yurtdışına giden ürünlerin ülkeye girişinde gümrükte beklemesi resmi işlemlerin halledilmesi için gereklidir. Aynı şekilde yurtdışından gelen ürünler Türkiye’ye girişinde gümrük işlemleri yapılmaktadır.

Gümrük işlemleri tamamlanan aracın varış ülkesine ulaşana kadar T1 ve T2 transit beyannamelerini yanında taşımaktadır. T1 ve T2 transit beyannameleri hazırlanılırken dikkatli bir yazım ve operasyon isteyen hassas bir işlemdir. Bu nedenle içerik bilgilerin doğru olması, çıkış kapısı, güzergah geçiş ülkeleri, varış gümrüğü gibi bilgilerin hatasız yazılmış olması önemlidir. Bu bilgilerin kısmen hatalı olması bille aracın varış ülkesine geç ulaşmasına neden olabilmektedir. Bu anlamda Gökdenizler Lojistik olarak müşterilerimizin gümrük işlemlerinde sıkıntı yaşamaması adına T1 ve T2 işlemlerini uzman gümrük kadrosuyla hazırlamaktayız. Böylece oluşabilecek hataları azaltarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

About Us

Neden Bİz ?

Sektörde Öncü

Gökdenizler Lojistik, 25 yıllık deneyimi, bilinçli ve işine önem gösteren çalışma arkadaşlarıyla uluslararası karayolu taşımacılığı konusunda sizlere hizmet vermektedir.

Yeşil Lojistik

Çoğunluğu EURO 6 model araçlarımızla filomuzu gençleştirmemiz, gelecek nesillerimize daha temiz bir çevre bırakabilmek adına hassasiyetimizdir.

Zamanında Teslimat

Sevkiyat süresini azaltmak adına “karayolu-Demiryolu” ve “Karayolu-Denizyolu” gibi intermodal servislerinden oluşan esnek, güvenilir ve verimli uluslararası taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

7/24 Müşteri Desteği

Güleryüzlü bir hizmet doğrultusunda 7/24 operasyon çalışma arkadaşlarımız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.