• Talep

  • Çözüm

  • Operasyon

  • Nakliye

  • Gümrük

  • Teslimat

Hakkımızda

Türkiye’den Avrupa ülkelerine; Avrupa’dan, Türkiye, Ortadoğu Ülkeleri ve K.K.T.C’ ne ürünlerinizi üst düzey önemde, kalite yönetim sistemi hizmet anlayışımızla taşımaktayız.

25 Yıllık Deneyim

Gökdenizler Lojistik bilinçli ve işine önem gösteren çalışma arkadaşlarıyla uluslararası karayolu taşımacılığı konusunda sizlere hizmet vermektedir. Türkiye’den Avrupa ülkelerine; Avrupa’dan, Türkiye, Ortadoğu Ülkeleri (İran, Irak..) ve K.K.T.C’ ne ürünlerinizi üst düzey önemde, kalite yönetim sistemi hizmet anlayışımızla (ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, TSE & GDP) taşımaktayız.

Tamamı özmal 25 adet Volvo marka (2015-2019) genç araçlarımız ve Schmitz Cargobull yarı römorklarımız ile kalitenin varlığı bilincini gözetmekteyiz. Yükünüzün durumuna bağlı olarak ADR’li, çift katlı, ara bölmeli, geniş özellikte çiçek taşımacılığına ve ilaç taşımacılığına uygun römork modellerimiz ile ihtiyaçlarınıza cevap vermek ana hedeflerimizdendir.

Hİzmetlerİmİz

Yükünüzün durumuna bağlı olarak ADR’li, çift katlı, ara bölmeli, geniş özellikte çiçek taşımacılığına ve ilaç taşımacılığına uygun römork modellerimiz ile ihtiyaçlarınıza cevap vermek ana hedeflerimizdendir.




Teklif Formu

Size uygun çözümlerimiz için teklif alın.

Tekliflerizi Detaylandırmamız için boş alan bırakmayınız !!!

Neden Bİz ?

Sektörde Öncü

Gökdenizler Lojistik, 25 yıllık deneyimi, bilinçli ve işine önem gösteren çalışma arkadaşlarıyla uluslararası karayolu taşımacılığı konusunda sizlere hizmet vermektedir.

Yeşil Lojistik

Çoğunluğu EURO 6 model araçlarımızla filomuzu gençleştirmemiz, gelecek nesillerimize daha temiz bir çevre bırakabilmek adına hassasiyetimizdir.

Zamanında Teslimat

Sevkiyat süresini azaltmak adına “karayolu-Demiryolu” ve “Karayolu-Denizyolu” gibi intermodal servislerinden oluşan esnek, güvenilir ve verimli uluslararası taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

7/24 Müşteri Desteği

Güleryüzlü bir hizmet doğrultusunda 7/24 operasyon çalışma arkadaşlarımız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

Sıkça Sorulan & Sorular

Hizmet verdiğiniz ülkeler, hizmet şekilleri ve ağırlıklı çalıştığınız sektörler nelerdir ?

Hizmet verdiğimiz başlıca ülkeler
Türkiye,Avusturya,Almanya,Hollanda,Danimarka,Belçika,Fransa,İngiltere,İsviçre,İsveç,Norveç, Polonya, K.K.T.C Gürcistan,Ermenistan,Azerbaycan ,İran-Irak.

Yükünüzün durumuna bağlı olarak ADR’li, çift katlı, ara bölmeli, geniş özellikte çiçek taşımacılığına ve ilaç taşımacılığına uygun römork modellerimiz ile ihtiyaçlarınıza cevap vermek ana hedeflerimizdendir.

Araç seyir takip sisteminiz var mı? Bilgilendirmeyi ne şekilde yapıyorsunuz ?

Günün her saati uydu sistemi bağlantılı araçlarımız GDP kalite standartına uygun olarak, yükünüzün konumundan mevcut sıcaklık değerlerine kadar ihtiyacınız olan bilgiyi sizlere sunarak hizmet vermektedir.

Yetki belgeleriniz var mı ?

Evet. Uluslararası taşımalarda kullanmak üzere "C2" ve "K" Yetki Belgelerimiz mevcut.

Kalite belgeleriniz var mı?

Evet. Tüm lojistik operasyonlarda kullanmak üzere ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, TSE & GDP kalite belgelerimizi edindik ve süreçlerimizi bu doğrultuda yürütüyoruz. Operasyonunuzun büyüklüğü ne olursa olsun, Gökdenizler Lojistik in üst düzey kalitede ve profesyonellikle size hizmet verebileceğinden emin olabilirsiniz.

Lojistik çatısı altında hangi hizmetleri sunuyorsunuz ?

Gökdenizler Lojistik, lojistik hizmetlerini Türkiye ötesinde sunmaktadır. Uluslararası karayolu taşımacılığı, uluslararası demiryolu taşımacılığı, yurt içi dağıtım hizmetlerini sunuyoruz. Gümrük, depo, sigorta ihtiyaçlarınız için sizlere çözüm ortaklarımız ile tedarik kolaylığı sağlıyoruz.

Gökdenizler Group olarak lojistik dışında hangi sektörlerde faaliyet gösteriyorsunuz ?

Gökdenizler Group olarak Volvo Trucks markasını Türkiye’de kurumsallaşmış bir yapıyla en iyi şekilde temsil etmektedir. Müşterilerimiz için değer yaratmak, onların beklentilerini kaliteli ve istikrarlı bir şekilde karşılamak, ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında en iyi hizmeti vermek hedefiyle sürekli gelişerek ilerliyoruz.

Gümrükleme hizmeti veriyor musunuz ?

Evet, Gökdenizler Lojistik olarak müşterilerimizin gümrük işlemlerinde sıkıntı yaşamaması adına T1 ve T2 işlemlerini uzman gümrük kadrosuyla hazırlamaktayız. Böylece oluşabilecek hataları azaltarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.