• Talep

  • Çözüm

  • Operasyon

  • Nakliye

  • Gümrük

  • Teslimat

About Us

Türkiye’den Avrupa ülkelerine; Avrupa’dan, Türkiye, Ortadoğu Ülkeleri (İran, Irak..) ve K.K.T.C’ ne ürünlerinizi üst düzey önemde, kalite yönetim sistemi hizmet anlayışımızla taşımaktayız. Taşımasını yapacağımız ürünün ilk yükleme programı yapılmasından itibaren, araç hijyenlerinin yapılması ile birlikte yükün yüklenmesi, gümrük işlemleri, sevkiyat boyunca araç sıcaklık değerlerinin kontrolü yapılarak, istenen teslimat adresine güvenilir ve sorunsuz teslim edilmesi sorumluluk anlayışımız içerisindedir.

Sevkiyat süresini azaltmak adına “karayolu-Demiryolu” ve “Karayolu-Denizyolu” gibi intermodal servislerinden oluşan esnek, güvenilir ve verimli uluslararası taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Tamamı özmal 25 adet Volvo marka genç araçlarımız ve Schmitz Cargobull yarı römorklarımız ile kalitenin varlığı bilincini gözetmekteyiz. Yükünüzün durumuna bağlı olarak ADR’li, çift katlı, ara bölmeli, geniş özellikte çiçek taşımacılığına ve ilaç taşımacılığına uygun römork modellerimiz ile ihtiyaçlarınıza cevap vermek ana hedeflerimizdendir.

About Us

Neden Bİz ?

Sektörde Öncü

Gökdenizler Lojistik, 25 yıllık deneyimi, bilinçli ve işine önem gösteren çalışma arkadaşlarıyla uluslararası karayolu taşımacılığı konusunda sizlere hizmet vermektedir.

Yeşil Lojistik

Çoğunluğu EURO 6 model araçlarımızla filomuzu gençleştirmemiz, gelecek nesillerimize daha temiz bir çevre bırakabilmek adına hassasiyetimizdir.

Zamanında Teslimat

Sevkiyat süresini azaltmak adına “karayolu-Demiryolu” ve “Karayolu-Denizyolu” gibi intermodal servislerinden oluşan esnek, güvenilir ve verimli uluslararası taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

7/24 Müşteri Desteği

Güleryüzlü bir hizmet doğrultusunda 7/24 operasyon çalışma arkadaşlarımız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.