• Talep

  • Çözüm

  • Operasyon

  • Nakliye

  • Gümrük

  • Teslimat

About Us

Lojistik sektöründe özellikle geniş bir dağıtım ağı söz konusu olduğunda, operasyonel çözümler oldukça önemlidir. Büyük yüklerin ve geniş kütleler halindeki ürünlerin ithalatında ve ihracatında, yük sahiplerinin maliyet avantajına sahip olabilmeleri, ihtiyaçları olan dağıtımın isabetli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için operasyonel çözümler günden güne gelişmeye devam etmektedir.

Gökdenizler Lojistik olarak, müşterilerimizin farklı transfer ihtiyaçlarına yanıt vermek konusunda alternatif yöntemler ve operasyon yönetimleri sunmayı hedeflemekteyiz.. Bu alanda sağladığımız hizmetlerden bir tanesi de parsiyel taşımacılıktır. Gökdenizler lojistik, parsiyel karayolu taşımacılığı ile aynı varış noktasına doğru ancak birbirinden farklı firmaların yüklerini yine aynı taşıma aracında taşıyarak müşterilerimiz için maliyet avantajı sağlamaktadır. Buradaki ana amacımız güzargahı aynı olan bir aracı veya taşıma kabını doldurmaya yetmeyecek kadar yükü olan firmaları bir araya getirmektir.

About Us

Neden Bİz ?

Sektörde Öncü

Gökdenizler Lojistik, 25 yıllık deneyimi, bilinçli ve işine önem gösteren çalışma arkadaşlarıyla uluslararası karayolu taşımacılığı konusunda sizlere hizmet vermektedir.

Yeşil Lojistik

Çoğunluğu EURO 6 model araçlarımızla filomuzu gençleştirmemiz, gelecek nesillerimize daha temiz bir çevre bırakabilmek adına hassasiyetimizdir.

Zamanında Teslimat

Sevkiyat süresini azaltmak adına “karayolu-Demiryolu” ve “Karayolu-Denizyolu” gibi intermodal servislerinden oluşan esnek, güvenilir ve verimli uluslararası taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

7/24 Müşteri Desteği

Güleryüzlü bir hizmet doğrultusunda 7/24 operasyon çalışma arkadaşlarımız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.