• Talep

  • Çözüm

  • Operasyon

  • Nakliye

  • Gümrük

  • Teslimat

About Us

Sağlık, gıda , çiçek ve ilaç taşımalarında donanımlı frigorifik araçlarımızla taze soğutulmuş ve donmuş gıdalar, kimyasallar ve soğuk hava zincirine tabi olan tüm ürünleri tazeliğini ve değerlerini kaybetmeden taşımaktayız.
Kullanmış olduğumuz yüksek teknolojiler sayesinde araçlarımızı takip ederek ısı derecesini kayıt altına alıyoruz. Müşterimizin istediği sıcaklıkta ürünleri taşıyabilmek adına ürün yüklenmeden önce ön soğutma yaparak araca yüklenen ürünlerin standart sıcaklıklarını bozmadan taşımaktayız.
Bu kapsamda araçlarımıza yerleştirdiğimiz ısı kayıt cihazı ile sıcaklık değerlerini kontrol etmekteyiz. Müşterilerimizin ürünlerini araçlarımıza yüklemesi yapıldığı andan itibaren, aracın konumunu ve yük bölümü sıcaklık derecesini takip sistemi ile müşterilerimizle paylaşmaktayız. Ürünler varış adresine ulaştıktan sonra araca ait ısı raporlarını müşterilere göndererek müşterilerimizi bilgilendirmekteyiz. Gökdenizler Lojistik olarak sahip olduğumuz tüm özmal araçlarımızda araç ısı ölçer cihazı bulunmaktadır. Çiçek taşımasına uygun olarak çift katlı ve bölmeli olarak frigolu araçlarımız bulunmaktadır.

About Us

Neden Bİz ?

Sektörde Öncü

Gökdenizler Lojistik, 25 yıllık deneyimi, bilinçli ve işine önem gösteren çalışma arkadaşlarıyla uluslararası karayolu taşımacılığı konusunda sizlere hizmet vermektedir.

Yeşil Lojistik

Çoğunluğu EURO 6 model araçlarımızla filomuzu gençleştirmemiz, gelecek nesillerimize daha temiz bir çevre bırakabilmek adına hassasiyetimizdir.

Zamanında Teslimat

Sevkiyat süresini azaltmak adına “karayolu-Demiryolu” ve “Karayolu-Denizyolu” gibi intermodal servislerinden oluşan esnek, güvenilir ve verimli uluslararası taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

7/24 Müşteri Desteği

Güleryüzlü bir hizmet doğrultusunda 7/24 operasyon çalışma arkadaşlarımız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.