• Talep

  • Çözüm

  • Operasyon

  • Nakliye

  • Gümrük

  • Teslimat

Hakkımızda

Sektörde 25 Yıllık Deneyim.

1980’li yıllarda Abidin Gökdeniz tarafından temelleri atılan Gökdenizler, bugün ailenin ikinci nesli tarafından yönetilerek başarıyla ve hızla büyümektedir. Gökdenizler Lojistik, 25 yıllık deneyimi, bilinçli ve işine önem gösteren çalışma arkadaşlarıyla uluslararası karayolu taşımacılığı konusunda sizlere hizmet vermektedir. Türkiye’den Avrupa ülkelerine; Avrupa’dan, Türkiye, Ortadoğu Ülkeleri ve K.K.T.C’ ne ürünlerinizi üst düzey önemde, kalite yönetim sistemi hizmet anlayışımızla taşımaktayız.

Lojistik ve Uluslararası Taşımacılık alanına odaklanan Gökdenizler, bugün sahip olduğu 25 genç Volvo Trucks çekici ve en yüksek teknik standartlardaki Schimitz Cargobull dorseleriyle, özellikle Batı Avrupa’nın tercih edilen Lojistik firmaları arasında yer almaktadır.

Neden Bİz ?

Sektörde Öncü

Gökdenizler Lojistik, 25 yıllık deneyimi, bilinçli ve işine önem gösteren çalışma arkadaşlarıyla uluslararası karayolu taşımacılığı konusunda sizlere hizmet vermektedir.

Yeşil Lojistik

Çoğunluğu EURO 6 model araçlarımızla filomuzu gençleştirmemiz, gelecek nesillerimize daha temiz bir çevre bırakabilmek adına hassasiyetimizdir.

Zamanında Teslimat

Sevkiyat süresini azaltmak adına “karayolu-Demiryolu” ve “Karayolu-Denizyolu” gibi intermodal servislerinden oluşan esnek, güvenilir ve verimli uluslararası taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

7/24 Müşteri Desteği

Güleryüzlü bir hizmet doğrultusunda 7/24 operasyon çalışma arkadaşlarımız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.