Tarihçe

Gökdenizler  Group

  • 1980’li yıllarda Abidin Gökdeniz tarafından temelleri atılan Gökdenizler, bugün ailenin ikinci nesli tarafından yönetilerek başarıyla ve hızla büyümektedir.
  • 2000’lerin başında kurulan Gökdenizler Volvo Trucks, kısa bir süre içinde Volvo Trucks ailesi içinde başarısını kanıtlamış ve 2007 yılında Gökdenizler Volvo Trucks Yetkili Servisi‘nin Volvo tarafından “En İyi Gelişim Gösteren Bayi” seçilmesinin ardından, her yıl yeni ödüller alarak gelişmiştir.
  • Gökdenizler ile Volvo Trucks arasındaki işbirliği 2008 yılında Gökdenizler’in Volvo Trucks Shop Concept Pilot Bayisi ve Genuine Volvo Trucks Pilot Service’ i seçilmesiyle ilerlemiş ve yine 2008 yılında Volvo Star Workshop ödülüne layık görülmesiyle devam etmiştir.
  • 2010 yılında ikinci kez Volvo Star Workshop ödülünü alan Gökdenizler Volvo Trucks Yetkili Servisi, başarısını tescillemiş ve geçici olmadığını kanıtlamıştır.
  • 2011 yılında TCM Bayiliği ve üçüncü kez kazanılan Volvo Star Workshop ödülünün ardından, Gökdenizler Group Adana tesisi hizmete açılmıştır.
  • 2012 yılında dördüncü kez kazanılan Volvo Trucks Star Workshop ödülünün ardından 2013 yılında Volvo Trucks ile Renault Trucks firmalarının birleşmesiiyle Renault Trucks araçlarına da aynı üstün kalite ve hizmet anlayışıyla servis sunulmaya başlanmıştır.

Yük Takip Sistemi

Müşteri Temsilciniz Tarafından İletilen Takip Numaranızı Girin
0

Yıllık Deneyim

0+

Profesyonel Çalışan

0%

Ülkeye Lojistik Hizmeti

0+

Özmal Araç

0+

Kurumsal Müşteri

0+

Sektörel Taşıma Çözümü