Sektörel Çözümler

Çiçek Taşımacılığı

Gökdenizler Lojistik, Türkiye ve çevre ülkelerden Avrupa ülkelerine ve Avrupa ülkelerinden Türkiye’ye çiçek taşımacılığı konusunda uzmanlaşmıştır. Filosunda bulunan Schimitz Cargobull Frigo (Reefer) dorselerle çiçek taşımacılığı için gerekli ısı koşulllarını sağlayabilecek teknik donanıma sahiptir. Nakliyesi gereken çiçek yükünüz için Gökdenizler Lojistik ile hemen irtibata geçin.


Meyve Sebze & Diğer Gıda Ürünleri

Gökdenizler Lojistik, Türkiye ve çevre ülkelerden Avrupa ülkelerine ve Avrupa ülkelerinden Türkiye’ye meyve, sebze ve diğer gıda ürünlerinin taşımacılığı konusunda hijyenik koşullarla ve hassasiyetle hizmet sunar. Filosunda bulunan Schimitz Cargobull Frigo (Reefer) dorselerle gıda taşımacılığı için gerekli ısı koşulllarını sağlar.Farklı ısılarda taşınması gereken ürünleri aynı dorse içinde farklı ısı dereceli bölmelerde taşıyabilir. Nakliyesini gerçekleştireceğiniz dondurulmuş gıda yükünüz için Gökdenizler Lojistik ile hemen irtibata geçin.


Dondurulmuş Gıda Taşımacılığı

Gökdenizler Lojistik, Türkiye ve çevre ülkelerden Avrupa ülkelerine ve Avrupa ülkelerinden Türkiye’ye dondurulmuş gıda taşımacılığı konusunda en yüksek teknik ekipman ve hassasiyetle hizmet sunmaktadır. Filosunda bulunan Schimitz Cargobull Frigo (Reefer) dorselerle dondurulmuş gıda taşımacılığı için gerekli ısı koşulllarını sağlar.Nakliyesini gerçekleştireceğiniz dondurulmuş gıda yükünüz için Gökdenizler Lojistik ile hemen irtibata geçin.


İlaç Taşımacılığı

Gökdenizler Lojistik, Türkiye ve çevre ülkelerden Avrupa ülkelerine ve Avrupa ülkelerinden Türkiye’ye ilaç taşımacılığı konusunda en yüksek teknik koşulları sağlayabilecek donanıma sahiptir. Filosunda bulunan Schimitz Cargobull Frigo (Reefer) dorselerle ilaç taşımacılığı için gerekli hijyenik ortam ve ısı koşulllarını sağlar.Nakliyesini gerçekleştireceğiniz ilaç yükünüz için Gökdenizler Lojistik ile hemen irtibata geçin.


Elektronik Ürün Taşımacılığı

Gökdenizler Lojistik, Türkiye ve çevre ülkelerden Avrupa ülkelerine ve Avrupa ülkelerinden Türkiye’ye elektronik ürünlerin taşımacılığı konusunda yüksek standartlar ve hassasiyetle hizmet sunmaktadır. Filosunda bulunan Schimitz Cargobull dorselerle elektronik taşımacılığı için gerekli hassas ortam koşulllarını sağlar.Nakliyesini gerçekleştireceğiniz elektronik yükünüz için Gökdenizler Lojistik ile hemen irtibata geçin.


Kuru Yükler, Tekstil, Konfeksiyon Ürünleri

Gökdenizler Lojistik, Türkiye ve çevre ülkelerden Avrupa ülkelerine ve Avrupa ülkelerinden Türkiye ve çevre ülkelere her türlü yükün güvenle, hassasiyetle ve zamanında taşınmasını sağlayacak teknik ekipman, bilgi beceri ve kalite anlayışına sahiptir. Filosunda bulunan Volvo çekiciler ve Schimitz Cargobull dorselerle her türlü yükü en uygun koşullarda, zamanında ulaştırır .Nakliyesini gerçekleştireceğiniz tüm yükler için Gökdenizler Lojistik ile irtibata geçin.