Tarihçemiz

Gökdenizler Group

Gökdenizler Group olarak müşterilerimiz için değer yaratmak , beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak en temel görevimizdir.


Misyonumuz

Üstün kaliteli hizmeti en uygun sürede vererek, müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak bunlara en hızlı şekilde çözümler geliştirmektir.


Vizyonumuz

Volvo markasını, modern bir şekilde kurumsallaşmış bir organizasyonla en iyi şekilde temsil etmek. Ülkemizin sınırları içerisinde ve yurt dışında tüm Volvo camiası tarafından bilinen en başarılı servis olmaktır.

Neden Biz ?

Gökdenizler Group , Volvo markasını modern bir şekilde kurumsallaşmış bir organizasyonla en iyi şekilde temsil etmektedir. Amacımız ülkemizin sınırları içerisinde ve yurt dışında tüm Volvo camiası tarafından bilinen en başarılı servis olmaktır. Volvo kamyondaki kalite, sadece ürünle ilgili değildir. Kalite, yetkili servisten aldığınız güvenilir destektir. Veya işinizin nerede olduğuna bakmaksızın yedek parça ihtiyacınızı en kolay şekilde karşılayabileceğinizi bilmenizdir.