Porto

Volvo Trucks Yetkili Servis

Gökdenizler, Volvo Trucks markasını Türkiye’de kurumsallaşmış bir yapıyla en iyi şekilde temsil etmektedir. Müşterilerimiz için değer yaratmak, onların beklentilerini kaliteli ve istikrarlı bir şekilde karşılamak, ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında en iyi hizmeti vermek hedefiyle sürekli gelişerek ilerliyoruz.

Gökdenizler Volvo Trucks bugüne kadar Volvo Trucks tarafından pek çok ödüle ve ayrıcalığa layık görülmüştür. 2007 yılında En İyi Gelişim Gösteren Bayi seçilmiş, 2008 yılında Volvo Trucks Shop Concept Pilot Bayisi ve Genuine Volvo Trucks Pilot Service seçilmiş, dört kez“Volvo Star Workshop” ödülünü kazanmıştır.

Teknolojik altyapıya önemli yatırımlar gerçekleştiren Gökdenizler Volvo Trucks Yetkili Servisi, teknik personelin eğitimini Volvo Trucks gözetiminde ve denetiminde tam ve eksiksiz olarak sağlamaktadır. Geniş yedek parça stokları ve kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla Gökdenizler Volvo Trucks Yetkili Servisi, tüm Volvo Trucks araçların yollarda güvenle yol almasını sağlar.