Gökdenizler Group
Karayolu Taşımacılığı

Türkiye’nin en genç filolarından bir tanesi olarak filomuzda başta frigo lojistikde gıda sağlık otomotiv, tekstil, perakende, inşaat, kozmetik, enerji olmak üzere dış ticaretin kilit sektörleri için komple/parsiyel ithalat ve ihracat kara yolu taşımacılığı yapıyoruz.

Çevre dostu

Tümü Euro 6 standartlarında olan, çevre dostu çalışan, uydu bağlantılı takip sistemleri ile 24 saat online olarak takip edilebilen araçlardan oluşan filomuz, geniş hizmet ağımız, müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan uzman ekibimiz ve müşteri odaklı çözümlerimiz ile hız ve servis kalitesi bakımından kusursuz bir kara yolu taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.


Akıllı Araç Dispozisyonu ile;

Frigo yüklemelerin en küçük sıcaklık sapmaları, gıda yada farmasötik ürünlerinin raf ömrünü ve kalitesini etkileyebilmektedir. Genç filomuzda sıcaklık özelliklerini 7/24 kontrol edebilirsiniz. Kullandığımız sistemler, taşımalarımızdaki sıcaklık, nem ve soğutma ünitesinin işlevi hakkında size istediğiniz anda bilgi verir. Bu gerçek zamanlı verileri kullanarak, yüklemelerimizde tüm taşıma için eksiksiz bir soğuk zincir hizmeti sunar.

 

Taşımacılık Çözümlerimiz

  • Karayolu Taşımacılığı
  • Parsiyel Karayolu
  • Gümrüklü Karayolu Taşımacılığı
  • Soğuk Zincir Karayolu Taşımacılığı
  • Kuru Yük Karayolu Taşımacılığı
  • ADR Donanımlı Karayolu Taşımacılığı
     
Gökdenizler Group
Bize Ulaşmak İçin?
Sizlerde Yandaki Formu Doldurarak Bizlerle Hızlı Bir Şekilde İletişime Geçebilirsiniz!
Müşteri Temsilcisi

GÖKDENİZLER GROUP ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler! Size nasıl yardımcı olabiliriz?

13:56:44
Görüşmeyi Başlat